nagłówek o mnie sport

sport

Dyfuzor innowatora

Nie bardzo pamiętam, dlaczego zainteresowałem się Formułą 1. Może podobały mi się dziwaczne samochody, może imię kierowcy z plakatu, który wisiał w pokoju moim i brata. Keke, bo tak brzmiało imię, miał na plakacie McLarena w klasycznych barwach Marlboro. Za Marlboro nigdy nie przepadałem, za McLarenem też nie. Papierosów już nie palę, Formułę 1 czasem oglądam.

Osobisty wyraz

jako (18.02.2008)

Wprawdzie nie lubię upałów, ale wyszedłem rano na spacer. Zdziwiłem się, że o tak wczesnej porze jest tylu spacerowiczów. Zauważyłem już wcześniej, że mają tu manię porządkowania, ale numerowanie spacerowiczów wydało mi się dość dziwne.

Świat piękna 2

jako (3.09.2007)

Jest też adres radwańska.pl, który prowadzi do kolejnej jakby oficjalnej strony Agnieszki Radwańskiej, postawionego szybko bloga na WordPresie i gotowym szablonie, zresztą niechlujnie spolszczonym. Oczywiście do tego reklamy Google, licznik bije.

Świat piękna

jako (2.09.2007)

Agnieszka Radwańska odniosła sukces, jakiego jeszcze w polskiej popkulturze nie było. Pokonała gwiazdę pierwszych stron gazet, na największym pop-rynku, w USA i na dodatek w Nowym Jorku. Co się dzieje, gdy ktoś mało znany osiąga sukces?

Mit wędrówek ludów na euro 2012

jako (23.07.2007)

Sam bym chciał, żeby było różowo i żeby w związku z euro powstały drogi, linie kolejowe, lotniska i kina studyjne. Euro to piękny pretekst i być może nawet Komisja Europejska zmiękłaby i dorzuciła kilka miliardów albo chociaż uprościła procedury.