nagłówek o mnie sport

wrocław

Pralka

jako (16.09.2007)

Znalazłem się ostatnio na poważnym koncercie na Wratislavia Cantans. Co by się stało, gdyby odcinek South Parku pokazać melomanowi, który wiedzę o świecie czerpie z literatury sprzed 1930 roku?

Gutek, Era, Atom

jako (21.07.2007)

Pierwsze osoby z torbami z festiwalu era nowe horyzonty wczoraj widziałem w mieście, wyglądały trochę jak z konwentu gier rpg, w czarnych butach, spodniach, koszulkach, brodach i włosach. Zdają się przeważać hordy niewyspanych licealistów, ewentualnie maturzystów czy studentów wczesnych lat, którzy po angielsku mieliby na pewno jakieś ładne nazwy.

Zmiany, zmiany, zmiany

jako (27.06.2007)

Okazało się, że rowerzyści jednak robią zakupy. Żeby się zbytnio nie rozochocili, stojaki pod centrum arkady są małe, w końcu parking też mieści marne kilkaset samochodów, a ilu może być rowerzystów? Dwudziestu?

24 godziny po...

jako (28.05.2007)

Do tej pory myślałem, że gwoździem do trumny promocji Krakowa był szaliczek, ale ostatnio zobaczyłem reklamę pigułki z hasłem "72 godziny po... Krakowie".

Powrót Piastów

jako (20.05.2007)

Do księgarń wracają historyczne baśnie* Pawła Jasienicy, zresztą po zakończeniu historii agenturalno-prawno-autorskiej wyjętej prosto z Fantastyki Borisa Akunina.