nagłówek o mnie sport

Zmiany, zmiany, zmiany

jako (27.06.2007)

Okazało się, że rowerzyści jednak robią zakupy. Żeby się zbytnio nie rozochocili, stojaki pod centrum arkady są małe, w końcu parking też mieści marne kilkaset samochodów, a ilu może być rowerzystów? Dwudziestu? Oczywiście to miłe, że już po dwóch miesiącach od otwarcia stojaki się pojawiły, chociaż pod konkurencją na placu Grunwaldzkim były już od otwarcia.
Na obrazku można dodatkowo podziwiać uprzejmość kierowcy, który zaparkował na końcu ścieżki rowerowej, a mógł przecież stanąć pod stojakiem na rowery.

Tymczasem w poszukiwaniu wszystkich wrocławskich rowerzystów wystarczy wybrać się kawałek dalej. Za centrum handlowym znajduje się stary dom towarowy, w którym mieści się obecnie HP, a wkrótce znajdzie się tam także kolejna galeria, mimo że tuż obok jest już jeszcze inna galeria, znana ostatnio z tego, że radny pobił tam policjanta.

Pracownicy HP udają, że są w Amsterdamie czy innej Kopenhadze:

Zaraz za rowerami znajdują się wizualizacje nowego domu towarowego, zielona trawa, szkło i beton. Ludzie łażą, samochody jeżdżą (tu spory optymizm twórców widać - na pierwszym obrazku trzy samochody: BMW, saab i porsche, na kolejnych zresztą dość podobnie), nawet autobus się pojawił. Żadnych rowerzystów, żadnych stojaków. Dobra wiadomość dla pracowników HP: szykują się podwyżki.